DSG typ 02E VAG

Audi Sterowniki skrzyń biegów Volkswagen

Naprawa sterownika skrzyni biegów DSG typ 02E w samochodach AUDI, Volkswagen, SEAT, Skoda.

Często spotykany problem w samochodach grupy Volkswagen Audi wyposażonych w skrzynie biegów DSG typu 02E MECHATRONIC. Usterka objawia się po przez zanik poszczególnych biegów, nieprawidłową zmianę biegów lub brak możliwości jazdy w ogóle. Na wyświetlaczu licznika pola „PRNDS” mrugają lub podświetlają się wszystkie na czerwono.

Wadliwe sterowniki spotyka się w całej gamie samochodów grupy Volkswagen Audi, między innymi: VW Golf, VW Golf Plus, VW Touran, VW Beetle, VW Passat, Audi TT, Audi A3, Skoda Octavia, Skoda Superb, SEAT Ibiza, SEAT Leon i innych.

Proponujemy Państwu naprawę uszkodzonego sterownika – wystarczy przysłać uszkodzony element, a my wykonamy naprawę i odeślemy część w ciągu 24 godzin.

Na naprawiony sterownik DSG udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Ze względu na dużą różnorodność występujących rodzajów usterek, prosimy o kontakt w celu ustalenia możliwości naprawy, zanim zdecydują się Państwo przysłać do nas swój sterownik.

UWAGA! Do naprawy należy dostarczyć sterownik wraz z zespołem hydraulicznym. Dostarczenie samej części elektronicznej uniemożliwi nam prawidłowy test urządzenia. Próby oddzielenia samego sterownika od części elektromechanicznej mogą spowodować dalsze, często NIENAPRAWIALNE uszkodzenia!

OSTRZEŻENIE! Sterownik zainstalowany jest wewnątrz skrzyni biegów – zalecamy wykonanie demontażu i montażu przez osobę wykwalifikowaną!

Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.