Opel Komputer Silnika – naprawa

Opel Sterowniki silnika

Rapid Auto specjalizuje się w naprawach i regeneracji sterowników silnika stosowanych w samochodach marki OPEL. Te wykonane w technice hybrydowej komputery mogą przyspożyć właścicielowi pojazdu wielu zmartwień – jeżeli Twoje auto cierpi na nagły spadek mocy, nierównomierną pracę silnika, brak reakcji na pedał gazu – to prawdopodobna przyczyna leży po stronie wadliwego sterownika silnika. W takiej sytuacji użytkownik staje przed dylematem – czy wymieniać komputer na nowy, kosztowny i wymagający programowania, czy też szukać podzespołu używanego – zazwyczaj bez gwarancji i również wymagającego zaprogramowania. Na szczęście możliwa jest również skuteczna i trwała naprawa tych sterowników w naszej firmie! Wybierając to rozwiązanie uzyskują Państwo:

Gwarancje 12 miesięcy
Szybki zwrot zregenerowanej części
Brak konieczności programowania sterownika
Niski koszt naprawy
Wadliwe sterowniki występuja w samochodach ASTRA G, VECTRA B, MERIVA A, CORSA C wyposażonych w silniki typu: Z14XE Z16SE Z16XE Z16XEP Y16SE X18XE1

Jeżeli masz problem z komputerem w swoim OPLU – pomoc jest w zasięgu ręki! Pisz lub dzwoń – chętnie odpowiemy na pytania.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.